Aktuality
Připojili jsme se ke společné výzvě oborových asociací na vládu s cílem podpořit schválení klíčových energetických a dekarbonizačních strategií. Patří mezi ně i Národní akční plán čisté mobility, který čeká na schválení vládou, na jehož přípravě se Elektromobilní Platforma podílela.
Dnes jsme zveřejnili otevřený dopis pěti asociací adresovaný vedení hlavního města Prahy, výzývající k vytváření motivačního prostřední pro lokálně bezemisní vozidla v Praze.
Čeští "elektromobilisté" spojují síly s "baterkáři"




